Apartamenty typ B

Mieszkanie z osobną sypialnią dla 4 osób.

Apartament 1

Apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym, osobną sypialnią, przestronną łazienką i balkonem – maksymalnie dla 4 osób. Kuchnia w pełni wyposażona w naczynia i sztućce oraz sprzęt AGD (np. lodówka, kuchenka, czajnik, ekspres do kawy). Łazienka z prysznicem, toaletą i pralką. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim. Umeblowany salon z podwójną  kanapą i telewizorem. Do dyspozycji gości pościel, ręczniki oraz sprzęt plażowy.

Mieszkanie znajduje się w dziewięciopiętrowym budynku z windami – tuż przy promenadzie zejściu na plażę i wejściu do Wolińskiego Parku Narodowego.

 

 

Apartament 2

Apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym, sypialnią, przestronną łazienką i balkonem – maksymalnie dla 4 osób. Kuchnia w pełni wyposażona w naczynia i sztućce oraz sprzęt AGD (np. lodówka, kuchenka, czajnik, ekspres do kawy). Łazienka z prysznicem, toaletą i pralką. Sypialnia z łóżkiem piętrowym. Umeblowany salon z kanapą narożną  i telewizorem. Do dyspozycji gości pościel, ręczniki oraz sprzęt plażowy.

Mieszkanie znajduje się w dziewięciopiętrowym budynku z windami – tuż przy promenadzie i wejściu do Wolińskiego Parku Narodowego.