Apartamenty typ A

Jednopokojowe z aneksem kuchennym i łazienką i 4 miejscami do spania.

Apartament 1

Apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym, przestronną łazienką i balkonem – maksymalnie dla 4 osób. Kuchnia w pełni wyposażona w naczynia i sztućce oraz sprzęt AGD (np. lodówka, kuchenka, czajnik, ekspres do kawy). Łazienka z  pralką, wanną i toaletą. Umeblowany salon z dwoma podwójnymi kanapami i telewizorem. Do dyspozycji gości pościel, ręczniki.

Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z windami na 7 pietrze. Tuż przy promenadzie, wejściu na plażę  i do Wolińskiego Parku Narodowego.

 

Apartament 2

Apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym, przestronną łazienką i balkonem – maksymalnie dla 4 osób. Kuchnia w pełni wyposażona w naczynia i sztućce oraz sprzęt AGD (np. lodówka, kuchenka, czajnik, ekspres do kawy). Łazienka z prysznicem i toaletą. Umeblowany salon z dwoma podwójnymi kanapami i telewizorem. Do dyspozycji gości pościel, ręczniki.

Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z windami na 8 pietrze. Tuż przy promenadzie, wejściu na plażę  i do Wolińskiego Parku Narodowego.

 

Apartament 3

Apartament jednopokojowy z oddzielną sypialnią i aneksem kuchennym,  łazienką i balkonem – maksymalnie dla 4 osób. Kuchnia w pełni wyposażona w naczynia i sztućce oraz sprzęt AGD (np. lodówka, kuchenka, czajnik, ekspres do kawy). Łazienka z prysznicem i toaletą. Dwie podwójne kanapy i telewizor. Do dyspozycji gości pościel, ręczniki.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Tuż przy promenadzie, wejściu na plażę  i do Wolińskiego Parku Narodowego.