Apartamenty typ C

 

Apartament 1

 

Apartament trzy-pokojowy dla 6 osób z osobną kuchnia (w pełni wyposażoną), łazienka z prysznicem. Dwoma balkonami, jeden w stronę Wolińskiego Parku Narodowego ,drugi w stronę morza. Do dyspozycji gości pościel i miejsce garażowe za dodatkową opłatą.

Mieszkanie znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku – tuż przy promenadzie i wejściu do Wolińskiego Parku Narodowego.

 

Apartament 2

Apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym, osobną sypialnią, przestronną łazienką i balkonem – dla 4-5 osób. Kuchnia w pełni wyposażona w naczynia i sztućce oraz sprzęt AGD (np. lodówka, kuchenka, czajnik, ekspres do kawy). Łazienka z prysznicem, toaletą i pralką. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim z telewizorem. Umeblowany salon z dwoma podwójnymi kanapami i telewizorem. Do dyspozycji gości pościel, ręczniki.

Mieszkanie znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku  – tuż przy promenadzie i wejściu do Wolińskiego Parku Narodowego.

 

 

Apartament 3

Apartament z dwiema oddzielnymi sypialniami, jadalnia z kuchnią, dużą łazienką i dwa balkony. Kuchnia w pełni wyposażony w naczynia i sztućce oraz sprzęt AGD (np. lodówka, zmywarka, kuchenka, czajnik, ekspres do kawy). Łazienka z wanną, toaletą i pralką. Sypialnia z kanapą rozkładaną. Druga sypialnia z dwoma pojedyńczymi łóżkami. Do dyspozycji gości pościel. Apartament dla 4 osób.